Zespół projektu

Kierownik projektu:
Wojciech Sołtysiak

life@pk.kielce.pl
wsoltysiak@pk.kielce.pl

41 3455880 wew. 31
532-859-162

Z-ca kierownika projektu:
Tomasz Bania

tbania@pk.kielce.pl

41 3571711
607-315-105

Koordynator ds. finansowo – księgowych:
Barbara Grządziela

ksiegowosclife@pk.kielce.pl

41 3455880 wew. 31
888-770-338

Specjalista ds. księgowych:
Agnieszka Pietras

apietras@pk.kielce.pl

41 3155880 wew. 31
605-186-101

Specjalista ds. zamówień publicznych:
Agnieszka Kędzior

akedzior@pk.kielce.pl

41 3455880 wew.31

Specjalista ds. monitorowania:
Piotr Wilk

pwilk@pk.kielce.pl

41 3455880 wew.24
532-859-164

Specjalista ds. wypasu i obsługi technicznej:
Bogusław Wojtasik

ponidzie@pk.kielce.pl

41 3571711
698-322-137

Specjalista ds. ostoi siedliskowej:
Kalina Adamczyk

 kadamczyk@pk.kielce.pl

41 3455880 wew. 31
605-745-103

Specjalista ds. ostoi ptasiej:
Marcin Słoma

 msloma@pk.kielce.pl

41 3571711
532-859-166

Specjalista ds. ochrony przyrody:
Kamila Mazur

kmazur@pk.kielce.pl

41 3455880 wew. 31
605-614-102

Specjalista ds. edukacji:
Beata Bętkowska

life@pk.kielce.pl

41 3455880 wew. 26

Specjalista ds. ochrony wód:
Andrzej Łukasik

alukasik@pk.kielce.pl

605-735-104

Specjalista ds. promocji:
Milena Bilewska

mbilewska@pk.kielce.pl

41 3455880 wew. 31
607-317-106

Konsultant naukowy:
Wojciech Szymański

wszymanski@pk.kielce.pl

41 3571711
608-388-240