Warsztaty edukacyjne 2024. Ruszamy z naborem !

Warsztaty edukacyjne 2024. Ruszamy z naborem !

Zapraszamy i zachęcamy wszystkie placówki szkolne, przedszkolne, ośrodki wychowawcze, uczelnie wyższe oraz inne placówki z terenu województwa świętokrzyskiego do udziału
w warsztatach przyrodniczych projektu LIFE4DELTA, prowadzonych w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Umianowicach oraz na terenie realizacji projektu.

Aktualnie nabór dotyczy warsztatów jednodniowych* oraz warsztatów dwudniowych.

*W ramach zgłoszenia udziału w warsztatach jednodniowych należy przyłączyć się do akcji „monitoring gniazd bociana białego” (szczegóły znajdziesz w regulaminie oraz ankiecie).

Ostatni rok pokazał, że zainteresowanie jest ogromne także nie zwlekajcie ze zgłoszeniem😊. Pamiętajcie, aby przeczytać warunki udziału w naszych warsztatach tj. załączony regulamin.

Nasze warsztaty to przede wszystkim przebywanie w naturze na świeżym powietrzu
i prowadzenie zajęć w duchu edukacji poza formalnej. Ich celem jest zachęcanie młodego pokolenia do poznawania flory i fauny, ukazania więzi łączącej człowieka z przyrodą oraz  podnoszenie ich świadomości ekologicznej.

W celu dokonania rezerwacji terminu prosimy o kontakt ze specjalistą ds. edukacji –
nr telefonu: 519-485-558, w godzinach 7:30 – 15:30. Zapisy przyjmujemy do wyczerpania miejsc. Po rezerwacji telefonicznej należy w ciągu 3 dni przesłać pocztą elektroniczną podpisany scan karty zgłoszeniowej.

Liczba miejsc ograniczona!

Regulamin life 2024

Ankieta monitoringu

Karta zgłoszeniowa

 Skip to content